Parduotuvė

Vienkartinės pirštinės
Vienkartinės pirštinės (L dydis) 1000 vnt. (pakuotės po 100vnt.)
27 rugpjūčio, 2020
FFP2 Respiratoriai be vožtuvo (480vnt.) BM-001
04 rugpjūčio, 2020
Rodyti viską

Vienkartinės pirštinės (M dydis) 1000 vnt. (pakuotės po 100vnt.)

Pirkite 1 vienetą po115 €/vnt.
Pirkite 3 vienetus ir daugiau po110 €/vnt.

Liko tik 10


Rekomenduojame įsigyti kartu

Vinilo vienkartinės pirštinės, be pudros. Dėžėje 10 pakuočių po 100vnt. Pristatymas per 1-3 d.d. Turime sandėlyje. Užklausų dėl didmeninių kiekių lauksime el. paštu info@respiratorius.lt

✔ Vinilino pirštinės;
✔ Be pudros;
✔ Dėžutėje 100 vnt.;
✔ Atitinka CE standartą;
Pakuotė gali skirtis nuo pavaizduotos. 


Vienkartinės pirštinės be pudros. M dydis. 100 vienetų dėžutėje. Pirštinės užtikrina rankų apsaugą nuo pavojingų aplinkos veiksnių.

Ne medicininės paskirties. Prekės gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukose.

Pirkėjas, sudarydamas Sutartį / teikdamas Užsakymą, pareiškia ir patvirtina, kad jis supranta, jog parduodamos Prekės nėra medicininės paskirties, neatitinka medicininiam ar kariniam inventoriui ir apsaugos priemonėms taikomų reikalavimų, yra skirtos neprofesionaliam asmens sveikatos saugojimui bei dėl savo savybių negarantuoja ir negali garantuoti jas dėvinčio asmens visiškos apsaugos nuo bet kokių susirgimų, žalos sveikatai, virusinių ar bakterinių infekcijų (įskaitant, bet neapsiribojant, COVID-19) patekimo į žmogaus organizmą. Ryšium su tuo, Pardavėjas taip pat neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius asmenų, dėvėjusių pagal šią Sutartį parduotas Prekes, susirgimus. Prekės savo esme yra vienkartinio naudojimo.

Dokumentų nėra.

Jums taip pat gali patikti…