Parduotuvė

3M FFP3 respiratorius (1 vnt.) IŠPARDUOTA
06 rugpjūčio, 2020
Rodyti viską

Respiratorius FFP3 (1vnt.) IŠPARDUOTA

Pirkite 1 vienetą po16.90 €/vnt.
Pirkite 3 vienetus po14.90 €/vnt.

Neturime

Kaina nurodyta už 1 vienetą. Prekes pristatome per 1-3 d.d. Užklausų dėl didmeninių kiekių lauksime el. paštu info@respiratorius.lt.


Produkto kodas: 4779020831135 Kategorija:

Rekomenduojame įsigyti kartu

Respiratorius yra skirtas individualiai žmogaus kvėpavimo sistemos apsaugai. Respiratoriaus naudojimo laikas priklauso nuo esamos situacijos. Nerekomenduojama viršyti vienos pamainos (8val.). Jei kvėpuoti pasidaro sunku arba jei naudojant respiratorių jaučiate dirginimą, neįprastą skonį ar kvapą, respiratorių reikia pakeisti ankščiau. Nedidelio oro pasipriešinimo dėka lengva kvėpuoti ir patogu dirbti ilgą laiką. Su spaustuku nosies srityje ir reguliuojamais guminiais raišteliais. Apsauga: nuo vidutiniškai toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių); Apsaugos klasė: FFP3; Vožtuvas: Taip; Dydis: universalus; Atitinka standarto EN149:2001 reikalavimus, turi CE ženklą. Ne medicininės paskirties. Prekės gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukose.

Naudojimo instrukcija:
1. Respiratoriaus kaukę laikykite metaline nosies dalimi į viršų. Leiskite elastinei galvos juostai kabėti ir atidarykite kaukę.
2. Uždėkite kaukę ant burnos ir nosies, elastine juosta perriškite galvą.
3. Reguliuojamą nosies spaustuką paspauskite, kad jis tvirtai priglustų prie nosies.
4. Norėdami įsitikinti, kad respiratorius tinkamai uždėtas, suimkite kaukę rankomis ir stipriai iškvėpkite. Jei oras praleidžiamas ir jaučiate iškvėpimą aplink nosį, reguliuokite nosies spaustuką.

Jei oro srauto nutekėjimą jaučiate pagal respiratoriaus kraštą, tuomet reguliuokite elastinę galvos juos juostą.

Dokumentų nėra.
Svoris0.022 kg
Išmatavimai19 × 14 × 6 cm
Dydis

Vienas universalus dydis