Parduotuvė

Apsauginis veido skydas su akinių rėmeliu
Apsauginis veido skydas (Kinija)
20 lapkričio, 2020
Drėgnos antibakterinės servetėlės
Drėgnos antibakterinės servetėlės NATURELLE ANTIBACTERIAL, 120vnt.
04 lapkričio, 2020
Rodyti viską

Apsauginis veido skydas (Latvija)

Pirkite 1 vienetą po4.80 €/vnt.  7.50 €/vnt.
Pirkite 3 vienetus po4.80 €/vnt.  5.50 €/vnt.

Kaina nurodyta už 1 vienetą. Prekes pristatome per 1-3 d.d. Užklausų dėl didmeninių kiekių lauksime el. paštu info@respiratorius.lt.


Kategorija:

Rekomenduojame įsigyti kartu

23,59 19,28
You save 4,31

Skydas pagamintas iš antibakterinio PET, tinkamo sąlyčiui su maistu. Turi lanksčią ir reguliuojamą juostą, kuri padeda skydui patogiai priglusti galvos. Vienas universalus dydis. Nerekomenduojama naudoti prie aukštesnės nei 120 laipsnių temperatūros.

✔ Didelis šviesos pralaidumas;
✔ 350×250 mm.;
✔ Patvirtinta CE ženklu.

Skydo priežiūra pakartotiniam naudojimui – rekomenduojama skydą dezinfekuoti tam skirtomis priemonėmis arba valant įprastais valikliais, drėgnomis servetėlėmis. Norint pasiekti maksimalų rezultatą rekomenduojame naudoti dezinfekcinį skystį. Nupurškus skydą palaikykite keletą minučių, tuomet nusausinkite popieriniu rankšluosčiu. Dėl užterštumo pasiskirstymo ant skydo paviršiaus valant skydą popieriniu rakšluosčiu, drėgna servetėle ar kitomis priemonėmis nekeiskite valymo krypties.

Saugiausia naudojant su vienkartinėmis kaukėmis, užtikrinant maksimalią apsaugą.

Pirkėjas, sudarydamas Sutartį / teikdamas Užsakymą, pareiškia ir patvirtina, kad jis supranta, jog parduodamos Prekės nėra medicininės paskirties, neatitinka medicininiam ar kariniam inventoriui ir apsaugos priemonėms taikomų reikalavimų, yra skirtos neprofesionaliam asmens sveikatos saugojimui bei dėl savo savybių negarantuoja ir negali garantuoti jas dėvinčio asmens visiškos apsaugos nuo bet kokių susirgimų, žalos sveikatai, virusinių ar bakterinių infekcijų (įskaitant, bet neapsiribojant, COVID-19) patekimo į žmogaus organizmą. Ryšium su tuo, Pardavėjas taip pat neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius asmenų, dėvėjusių pagal šią Sutartį parduotas Prekes, susirgimus. Prekės savo esme yra vienkartinio naudojimo.

Svoris0.020 kg
Išmatavimai34.5 × 28 × 0.02 cm
Dydis

Vienas dydis

Jums taip pat gali patikti…