Apsauginiai skydai – papildoma apsauga nuo viruso

Daugelį gąsdinantis koronaviruso plitimas priverčia imtis kiek įmanoma geresnių apsaugos priemonių, kurios padėtų neužsikrėsti. Bene pagrindine apsaugine priemone nuo viruso tapo apsauginės veido kaukės, kurios tikrai sumažina užsikrėtimo tikimybę. Nors geriausia apsauga – kontakto su kitais žmonėmis vengimas ir buvimas namuose, kartais, deja, tokios galimybės nėra ir tenka lankytis viešose, žmonių pilnose vietose. Apsauginės priemonės esant tarp žmonių yra labai svarbios, todėl rekomenduojama pasirūpinti ne tik veido kaukėmis, jei norima geresnės apsaugos, bet ir apsauginiais skydais.

Apsauginiai skydai medikams, parduotuvės darbuotojams tapo gana įprastu reiškiniu. Daug kur galima pamatyti asmenis, kurie naudojasi šią priemone, kai per dieną tenka susidurti su dideliu kiekiu žmonių. Kadangi naujasis koronavirusas patekti gali į žmogaus organizmą ne tik per burną bei nosį, bet ir per akis, apsauginis skydas yra itin puiki priemonė naudojant jį kaip papildomą apsaugą šalia apsauginės kaukės. Kontaktuojant per skydą, sumažėja tikimybė užsikrėsti virusu nuo kito žmogaus.

Puiku tai, kad apsauginis skydas nėra vienkartinė priemonė. Jis gali būti naudojamas daugybę kartų, tačiau kaskart jį nusiėmus rekomenduojama dezinfekuoti, kadangi jo paviršius dėl kontakto gali būti užterštas. Nors šis daiktas yra daugkartinis ir gali būti nesunkiai dezinfekuojamas, rekomenduojama neleisti juo naudotis kitiems asmenims. Kiekvienas žmogus turi turėti savo atskirą skydą. Apsauginiai skydai dengia visą veidą, tačiau prie jo nesiglaudžia, todėl nesukelia papildomo diskomforto. Skaidrus plastikas užtikrina, kad galėsite matyti viską kaip įprastai. Kadangi ši apsaugos priemonė tvirta, ji lengvai neskyla ir nelūžta.

Ši priemonė saugo ne tik nuo kitų žmonių kontakto metu. Dažnai žmonės liečia savo veidą keliasdešimt kartų per dieną to net nežinodami, todėl tą patiems labai sunku suvaldyti. Rankomis per dieną liečiama labai daug dalykų, ypač lankantis parduotuvėje ir panašiose vietose. Dėl skydo veidą pasiekti yra kur kas sunkiau, todėl išvengiama pastovaus jo lietimo nešvariomis rankomis. Žinoma, net ir naudojant skydą, rekomenduojama rankas reguliariai dezinfekuoti dezinfekavimo priemonėmis. Taip tikimybę susirgti sumažinsite dar labiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *